.

FİRMA PROFİLİ

FİMA METAL; Açık alan Çöp kovaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Park, bahçe, apartman ve site önleri, apartman ve site bahçeleri, fabrika ve iş merkezi gibi açık alanların olmazsa olmazı konumundaki metal çöp kovalarının imalatı alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.


Bizim için öncelikli olan tek unsur kaliteden asla ödün vermemektedir. Firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerden gelen taleplere en mükemmel şekilde cevap verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.


İmalatımız; Tekli metal çöp kovaları, ikili ve üçlü metal çöp kovaları, dik ayaklı metal çöp kovaları, oval ayaklı metal çöp kovaları, metal ahşap banklar, kapı önü metal sigaralıklar ile farklı tip ve farklı model diğer çöp kovalarından oluşmaktadır.


Ayrıca; Müşteri talep ve ihtiyacına göre, farklı renk ve farklı modellerde açık alan çöp kovaları imalatımız mevcuttur.


Kuruluşumuzdan bugüne kadar, teknik imkanlarımız ve uzman çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.CALL

WHATSAPP